مدیران عامل محترم شرکتهای عضو انجمن صنفی شرکتهای ایمنی و مهندسی حریق استان تهران

موضوع: دعوتنامه شرکت در دومین همایش تخصصی ایمنی و مهندسی حریق

 

با سلام و احترام، با توجه به ضرورت حوزه ایمنی در توسعه شهری و به منظور تقویت ، نفوذ جایگاه فعالین این صنف، هم اندیشی و ارائه راهکارهای عملی جهت ارتقای سطح ایمنی شهری ، انجمن صنفی و کارفرمایی شرکتهای ایمنی و مهندسی حریق استان تهران با همکاری نشریه مهندسی ایمنی ، اقدام به برگزاری "دومین همایش تخصصی ایمنی و مهندسی حریق با محوریت موضوع شوراهای اسلامی شهر – ایمنی شهری، چالش ها و راهبردها "در روز دوشنبه 24 خرداد ماه 1400 از ساعت 17:00 الی 21:00 درمحل سالن زمرد مجموعه هتل همای تهران واقع در: میدان ونک ، خیابان خدامی با حضور جمعی از کارشناسان و متخصصین از سازمانهای آتش نشانی ، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران ، وزارت راه ، مسکن و شهرسازی ، سازمان ملی استاندارد استان تهران و تشکل های تخصصی دخیل در حوزه ایمنی شهری نموده است.

بدین وسیله از حضرتعالی بابت حضور در این رویداد تخصصی دعوت به عمل می آورد. خواهشمند است در صورت تمایل به حضور، مراتب تا تاریخ 20 خرداد1400 به دبیرخانه دائمی همایش به شماره تماس های 02122879554 و 09026310814 اعلام فرمائید.

 بدیهی است با توجه به محدودیت پذیرش مهمانان به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی، اولویت با افرادی می باشد که سریع تر نسبت به اعلام حضور اقدام نموده باشند.

 

با تجدید احترام 

دبیرخانه دائمی همایش تخصصی ایمنی و مهندسی حریق

دعوتنامه شرکت در دومین همایش تخصصی ایمنی و مهندسی حریق
دعوتنامه شرکت در دومین همایش تخصصی ایمنی و مهندسی حریق